Logowanie
Bieg Papieski PDF Drukuj Email

Dnia 19.10.2017 roku odbył się XII Papieski Bieg Pokoju zorganizowany przez ZSP nr 3 pod patronatem Starosty Krotoszyńskiego oraz Burmistrza Krotoszyna. W biegu udział wzięła grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem panem Grzegorzem Kroczakiem.

Uczennica klasy 2b Martyna Skrzypczak zajęła pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt, Monika Jadczak z klasy 1c trzecie miejsceKamil Frąckowiak z klasy 1e drugie miejsce w kategorii chłopców, a pan Grzegorz Kroczak

Więcej…
 
WUNDERTEAM - KONKURS NA MISTRZOWSKĄ DRUŻYNĘ ANGLISTÓW I GERMANISTÓW PDF Drukuj Email

 

 

Serdecznie zachęcamy gimnazjalistów oraz uczniów VII klasy szkoły podstawowej do udziału w konkursie językowym w naszej szkole. Chętne drużyny z języka angielskiego i niemieckiego zapraszamy do wspólnej zabawy już 29 listopada 2017 roku.

Zapisy do 22 listopada 2017 roku. Szczegóły w regulaminie.

 

Więcej…
 
II E Mistrzem Kołłątaja w piłce nożnej PDF Drukuj Email

Jak co roku, zorganizowane zostały mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. Przez 3 dni 9 klas mierzyło się na kołłątajowskim orliku. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy:

gr.A : III F, III B, II A, I A
gr.B : III A, III C, II E, I CDB, I E

Po zaciętej rywalizacji w grupach, do półfinałów ostatecznie awansowały po dwa zespoły z każdej grupy. Grupę A wygrali przedstawiciele klasy I A, natomiast na drugim miejscu znaleźli się chłopcy z III F.

Więcej…
 
Kołłątaj mistrzem powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców!!! PDF Drukuj Email

 

W dniu 27.09.2017 na krotoszyńskim stadionie odbyły się mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.

Zarówno drużyna żeńska oraz męska wygrały rywalizację i awansowały do finału wojewódzkiego.

Gratulujemy !!!

Więcej…
 
Kolejny sukces naszych uczniów. PDF Drukuj Email

We wtorek 17 października o godzinie 14.oo w krotoszyńskim Muzeum Regionalnym miał miejsce powiatowy finał kolejnej, już IX edycji konkursu historycznego „Wojna obronna Polski w 1939 roku i szlak bojowy 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej”. Nasi uczniowie jak zwykle nie zawiedli. Zajęli wszystkie trzy miejsca na podium.

1 miejsce Marcin Kasperkowiak  z klasy IIc
2 miejsce Aleksandra Gendera  z klasy Id
3 miejsce Zuzanna Szcześniak  z klasy IIc

Więcej…
 
Po indeks z Pitagorasem PDF Drukuj Email

17 października  klasa Ia pod opieką p. Iwony Nowaczyk uczestniczyła  w wykładzie z cyklu  Po indeks z Pitagorasem na Wydziale Matematyki i Informatyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczniowie wzięli udział w zajęciach Nieprawdopodobne prawdopodobieństwo prowadzonych przez doktora Bartłomieja Bzdęgę.

Prelegent przedstawił ciekawe doświadczenia,

Więcej…
 
Zielona Szkoła PDF Drukuj Email

W dniach 5-6 października klasa 1b, o profilu biologiczno-chemicznym, pod opieką nauczycielek p. Ilony Kocel i p. Anny  Sikorskiej, brała udział w corocznie organizowanej Zielonej Szkole, w Schronisku Młodzieżowym i Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Krośnicach. Tematyka przeprowadzanych zajęć wynikała z podstawy programowej i dotyczyła zagadnień związanych z ekologią i ochroną środowiska.

Więcej…
 
„Jesteśmy bezpieczni” PDF Drukuj Email

Właśnie pod takim tytułem ruszył w naszej szkole program, którego celem jest przeciwdziałanie wszelkim zagrożeniom. Dzięki wiedzy zdobytej podczas spotkań młodzież będzie bardziej świadomie podchodzić do wielu problemów współczesnego świata.

Realizacja tego programu jest możliwa dzięki nawiązaniu współpracy z Komendą Powiatową Policji w Krotoszynie.

Programem zostały objęte wszystkie klasy pierwsze

Więcej…
 
Kolejny sukces kołłątajowskich filmowców. PDF Drukuj Email

Miło nam poinformować, że film ekipy HugonTV zajął II miejsceOgólnopolskim Konkursie Filmowym "Wykorzystanie dorobku naukowego Marii Skłodowskiej-Curie w nauce i w życiu codziennym".

Jak przyznaje reżyser Wojtek Raś, sukces tego filmu zawdzięcza się wspaniałym aktorom, którzy dając z siebie to co najlepsze, doprowadzili do tego, że dzieło zostało tak wysoko nagrodzone.

W dniu 18 września Wojtek odebrał statuetkę na Wydziale Chemicznym Politechniki Wrocławskiej z rąk przedstawicieli firmy TAKO MEDIA oraz Prodziekana ds. Dydaktyki dr hab inż. Piotra Rutkowskiego.

Link do filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=ioSzEaEcQaM

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 65

Wirtualny spacer po szkole

spacer

Sala wideokonferencyjna

spacer

 

 

Szkoła z klasą

 

e-Szkoła wielkopolska

 

Szkoła bez przemocySzkoła Odkrywców Talentów

 

 

 

Fizyka jest ciekawa

 

SWOi Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl